LoR Keşif Gezisi Önizleme Dönemi

Bir önceki yazımızda belirttiğimiz gibi Legends of Runeterra, çıkmadan önce belirli aşamalarda geçmek zorunda. 2019 yol haritasına göre ilerleme gösteren LoR 15 Kasım 2019 tarihinde Keşif Gezisi Önizleme Dönemi başlayacak. Bu dönem yine 1 hafta sürecek ve oyuna bazı yenilikler gelmiş olacak. Bu yeniliklerin yanı sıra daha çok oyuncuya LoR oynaması için davet gönderilecek.

Keşif Gezisi

Yeni oyun modumuz geldi. Keşif Gezisi modunda amaç hem ilerleyip hem karma deste kurarak, sürekli gelişen bir kart setiyle olabildiğince çok rakibi alt etmek. Tüm ayrıntılar için bu videoyu izleyebilirsiniz:

Önizleme Dönemi’nde oynadığınız için, bu haftaki Keşif Gezileriniz bizden! Play sekmesinden “Expeditions”ı seçip ücretsiz Expedition Token’ınızı ya da çantanıza eklenen 8000 Kristali kullanarak yolculuğa başlayın.

Detaylı yama notları şuanda sayfamızda bulunmuyor. Birçok değişiklik geleceği için aşağıdaki butonu kullanarak İngilizce kartları inceleyebilirsiniz.

Yama Notları

 

LoR keşif gezisi önizleme döneminde oyuna katılma şansınız olduğunu unutmayın, kayıtlı Riot hesabınızın posta kutusunu düzenli kontrol etmeye başlayın 👍🏻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir